Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
