Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
