Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Country
te: దేశం

en: Created
te: సృష్టితం

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం
