Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Country
uk: Країна

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Countries
uk: Країни

en: published
uk: опубліковано

en: Changed
uk: Змінено

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: not published
uk: не опубліковано

en: Country code
uk: Код країни

en: country
uk: країна

en: Country name
uk: Назва країни

en: Add country
uk: Додати країну

en: International
uk: Міжнародні
