Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Country
af: Land

en: Created
af: Geskep

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd
