Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: published
ast: espublizáu
