Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Country
az: Ölkə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: About
az: Haqqında
