Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala
