Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Country
hr: Država

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: About
hr: Opis
