Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Country
hu: Ország

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Countries
hu: Országok

en: published
hu: közzétett

en: Changed
hu: Módosítva

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: not published
hu: rejtett

en: Country code
hu: Országkód

en: country
hu: ország

en: About
hu: Leírás

en: Country name
hu: Országnév

en: Add country
hu: Ország hozzáadása

en: countries
hu: országok

en: Exclude admin pages
hu: Adminisztrációs oldalak kizárása
