Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: List
id: Daftar

en: Country
id: Negara

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: published
id: diterbitkan

en: Changed
id: Berubah

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: not published
id: tidak diterbitkan

en: About
id: Tentang
