Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Country
nl: Land

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Countries
nl: Landen

en: published
nl: gepubliceerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Country code
nl: Landcode

en: country
nl: Land

en: About
nl: Over

en: Country name
nl: Landnaam

en: Add country
nl: Land toevoegen
