Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Country
ro: Țară

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: published
ro: publicat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: not published
ro: nepublicat

en: Country code
ro: Cod țară

en: About
ro: Despre
