Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Countries
th: ประเทศ

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: About
th: เกี่ยวกับ
