Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
