Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: Created
bs: Kreiran

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen
