Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Country
et: Riik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Countries
et: Riigid

en: published
et: avaldatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: not published
et: avaldamata

en: Country code
et: Riigikood

en: About
et: Programmist
