Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Country
eu: Herria

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: published
eu: argitaratuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz
