Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Country
fi: Maa

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Countries
fi: Maat

en: published
fi: julkaistu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Country code
fi: Maakoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Country name
fi: Maan nimi
