Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: Country
fr: Pays

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: Countries
fr: Pays

en: published
fr: publié

en: Changed
fr: Modifié

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: not published
fr: non publié

en: Country code
fr: Code pays

en: About
fr: À propos

en: Country name
fr: Nom du pays

en: Add country
fr: Ajouter un pays

en: countries
fr: pays
