Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: Country
gl: País

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Countries
gl: Paises

en: published
gl: publicado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: not published
gl: non publicado

en: Country code
gl: Código de país

en: About
gl: Información
