Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
