Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: About
ku: دەربارە
