Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Country
pl: Państwo

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Countries
pl: Kraje

en: published
pl: opublikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Country code
pl: Kod kraju

en: About
pl: O stronie

en: Country name
pl: Nazwa kraju

en: Add country
pl: Dodaj kraj
