Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: published
sl: objavljeno

en: not published
sl: ni objavljeno

en: About
sl: O modulu
