Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Created
sq: Krijuar

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar

en: About
sq: Informacione
