Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
