Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: List
sv: Lista

en: Edit
sv: Redigera

en: Country
sv: Land

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Countries
sv: Länder

en: published
sv: publicerad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: not published
sv: ej publicerad

en: Country code
sv: Landskod

en: About
sv: Om

en: Country name
sv: Namn på land
