Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Country
cy: Gwlad

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: published
cy: wedi ei gyhoeddi

en: not published
cy: heb ei gyhoeddi
