Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: List
hi: सूची

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Country
hi: देश

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: published
hi: प्रकाशित

en: Changed
hi: बदल गया

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: not published
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में
