Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី
