Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: published
ps: خپاره شوي

en: About
ps: په اړه
