Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Country
sk: Krajina

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Countries
sk: Štáty

en: published
sk: zverejnené

en: Changed
sk: Zmenené

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: not published
sk: nezverejnené

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: About
sk: Informácie o

en: Country name
sk: Názov krajiny
