Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Country
ta: நாடு

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: About
ta: பற்றி
