Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: Country
ca: País

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Countries
ca: Països

en: published
ca: publicat

en: Changed
ca: Canviat

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: not published
ca: no publicat

en: About
ca: Detalls
