Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Country
da: Land

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Countries
da: Lande

en: published
da: udgivet

en: Changed
da: Ændret

en: Multilingual
da: Sprog

en: not published
da: ikke udgivet

en: Country code
da: Landekode

en: About
da: Om

en: Country name
da: Landenavn
