Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Country
eo: Lando

en: Created
eo: Kreita

en: Countries
eo: Landoj

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita
