Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: List
fa: فهرست

en: Edit
fa: ویرایش

en: Country
fa: کشور

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Countries
fa: کشورها

en: published
fa: منتشرشده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Country code
fa: کد کشور

en: About
fa: درباره
