Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Country
hy: Երկիր

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել
