Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Country
lt: Šalis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Countries
lt: Šalys

en: published
lt: paskelbtas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: About
lt: Apie
