Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: About
my: အကြောင်း
