Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
