Language-Country Negotiation (1.0.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: List
vi: Danh sách

en: Edit
vi: Sửa

en: Country
vi: Quốc gia

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Countries
vi: Quốc gia

en: published
vi: đã xuất bản

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: not published
vi: chưa xuất bản

en: About
vi: Giới thiệu
