Language HTTP header (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Site language
da: Sitets sprog

en: Languages not yet added
da: Sprog der endnu ikke er tilføjet

en: Multilingual - Internationalization
da: Sprog - Internationalisering

en: Existing languages
da: Eksisterende sprog

en: Add a new mapping
da: Tilføj en ny mapping
