Language HTTP header (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Site language
id: Bahasa situs

en: Languages not yet added
id: Bahasa yang belum ditambahkan

en: Existing languages
id: Bahasa yang sudah ada.

en: Add a new mapping
id: Tambahkan pemetaan baru.
