Language HTTP header (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Site language
ja: サイトの言語

en: Languages not yet added
ja: 未追加の言語

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化

en: Existing languages
ja: 既存の言語

en: Add a new mapping
ja: 新しいマッピングを追加
