Language HTTP header (2.0.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Language
no: Språk

en: Site language
no: Nettstedets språk

en: Languages not yet added
no: Språk som ble ikke lagt til ennå

en: Existing languages
no: Eksisterende språk

en: Add a new mapping
no: Legg til en ny mapping
