Language HTTP header (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Site language
nl: Site-taal

en: Languages not yet added
nl: Talen die nog niet zijn toegevoegd

en: Multilingual - Internationalization
nl: Meertalig - Internationalisering

en: Existing languages
nl: Bestaande talen

en: Add a new mapping
nl: Nieuwe verwijzing toevoegen

en: Header name
nl: Kopnaam

en: Header value
nl: Kopwaarde
