Language HTTP header (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Site language
ro: Limba sitului

en: Languages not yet added
ro: Limbi ce nu au fost adăugate încă

en: Existing languages
ro: Limbi existente

en: Add a new mapping
ro: Adaugă o mapare nouă
