Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Code
jv: Kode

en: Key
jv: Kunci

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Path prefix
jv: Awalan path

en: language
jv: basa

en: Part of the URL that determines language
jv: Bagéyan URL sing ngenali bāsā
